Dział Handlowy

Izabela Jakubowska - Kierownik ds. Sprzedaży Klienci Kluczowi

tel: 32 213 50 11

tel. kom. 601 876 044

Numer GG: 6212818

e-mail: ijakubowska@zeta.com.pl

 

Ewelina Popławska-Kamińska - Kierownik ds Sprzedaży Oddział Poznań

tel: 32 213 50 12

tel. kom. 607 44 56 44

Numer GG: 51304592

e-mail: epoplawska@zeta.com.pl

 

Joanna Bronkowska

tel: 32 213 50 16

tel. kom. 609 681 777

Numer GG: 2709040

e-mail: jbronkowska@zeta.com.pl

 

Barbara Kubiak

tel: 32 213 50 18

tel. kom. 607 847 890

Numer GG: 11023133

e-mail: bkubiak@zeta.com.pl

 

Monika Hoszek

tel: 32 213 50 17

tel. kom. 601 308 020

Numer GG: 3808295

e-mail: mhoszek@zeta.com.pl

 

Justyna Monsior

tel. 32 213 50 21

tel. kom. 609 750 054

Numer GG: 50091271

e-mail: jmonsior@zeta.com.pl

 

Justyna Mikołajczyk

tel. 32 213 50 19

Numer GG: 60898372

e-mail: jmikolajczyk@zeta.com.pl

 

Łukasz Rejdych

tel. 32 213 50 30

Numer GG: 3052318

e-mail: lrejdych@zeta.com.pl

 

Paweł Kłeczek

tel. 32 213 50 31

Numer GG: 20268397

e-mail: pkleczek@zeta.com.pl

Nasi dostawcy


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »